Akcesoria do przecinarek tarczowych

Przecinarki taśmowe są niezwykle funkcjonalnymi urządzeniami, jednak aby zapewnić ich pełne bezpieczeństwo i niezawodność działania, niezbędne są poszczególne akcesoria. W naszej ofercie proponujemy szeroki wybór rozwiązań renomowanej firmy ExactCut – barier ochronnych, czytników kodów kreskowych, odciągów do metali centralnej klimatyzacji.

Bariery ochronne są konieczne do zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa na linii produkcyjnej. Czytniki kodów kreskowych natomiast znacznie przyspieszają proces identyfikacji poszczególnych artykułów, co znacznie usprawnia pracę.

Odciągi do metali są to profesjonalne urządzenia do odsysania wiórów, powstających w procesie cięcia prętów metalowych. Przyczyniają się one do zachowania czystości mechanizmu przecinarki, co z kolei wpływa na jej bezawaryjność.

SYSTEM BARIER OCHRONNYCH

Szeroki zakres segmentów ogrodzeniowych i elementów drzwiowych zapewnia idealnie bezpieczne funkcjonowanie każdej linii produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

Czytaj więcej…

CZYTNIK KODÓW KRESKOWYCHZaletą ręcznych skanerów kodów kreskowych jest znacznie łatwiejsza obsługa maszyny.Parametry odnoszące się do danej pracy są ustawiane automatycznie na komputerze poprzez skanowanie kodu kreskowego.

Czytaj więcej…

CENTRALNA KLIMATYZACJA

Bezobsługowe urządzenia.Prawidłowo wybrane urządzenie klimatyzacji oznacza dłuższą żywotność części elektrycznych w szafie sterowniczej maszyny.

Czytaj więcej…

ODBIÓR WIÓRÓW I ZANIECZYSZCZEŃUrządzenie do filtracji jest podstawowym akcesorium wszystkich nowo wyprodukowanych maszyn. Wysokowydajne systemy smarowania mgła olejową zwiększa wydajność cięcia. Innym aspektem, jest niepożądane osadzanie się oleju w każdej części maszyny, co może spowodować problemy. Czystość maszyny zwiększa precyzję cięcia.

Czytaj więcej…

 

Back to Top