Magazyn Łańcuchowy

Łańcuchowy magazyn dla różnych przekrojów materiałów.

Jednym z systemów, stosowanych w zakresie obsługi procesów cięcia, pozwalających na zwiększenie efektywności prowadzonych czynności przygotowawczych oraz ułatwienie czynności ładunkowych w zakładach produkcyjnych, jest automatyczny magazyn łańcuchowy.

Zastosowane rozwiązania, takie jak wytrzymała konstrukcja oraz w pełni automatyczna regulacja parametrów, sprawiają że model łańcuchowy zapewnia bezproblemowe dostarczanie materiału wszystkich przekrojów do magazynu grawitacyjnego.

Dzięki solidnej konstrukcji, jest to standardowy element większych maszyn tnących. W tylnej części podajnika znajduje się przestrzeń dla nowego pakietu, który może być załadowany na przenośnik łańcucha jedynie poprzez przechylanie.

Wyposażenie początkowej strefy linii cięcia w łańcuchowe magazyny automatyczne, pozwala na zachowanie ciągłości prowadzonych procesów, przekładającej się na ich efektywność. Dodatkowo, oferowane przez naszą firmę systemy charakteryzuje konstrukcja modułowa, co pozwala w jak największym stopniu dopasować je do charakteru zakładu.

Wytrzymała konstrukcja.

Nadaje się do materiałów o różnych przekrojach.

Automatyczna regulacja przy zmianie średnicy.

Materia ładowany za pomocą dźwigu lub wózka widłowego.

Możliwość dodawania innych urządzeń peryferyjnych.

 

Back to Top