Magazyn Pasowy

Poprzeczny pasowy magazyn dla wiązek materiału.

W naszej firmie zawsze dbamy o to, aby zaproponować naszym klientom szeroki zakres profesjonalnego, niezawodnego oraz wydajnego sprzętu, który ułatwi obsługę poszczególnych materiałów oraz przyspieszy pracę na halach produkcyjnych czy w zakładach ślusarskich.

Magazyn pasowy znacząco upraszcza obsługę materiału, który jest ładowany i przenoszony się do magazynu grawitacyjnego. Dodatkowo pozwala dokładnie kontrolować proces cięcia poszczególnych materiałów, przede wszystkim metalowych.
Szczególnie odpowiedni do cięcia większych długości, gdy materiał ma być podawany częściej i do przenoszenia większych pakietów/wiązek. Niewątpliwym atutem proponowanych przez naszą firmę maszyn jest oddzielny oraz intuicyjny panel sterowania, który gwarantuje najwyższa dokładność.

Personel powinien załadować pakiet rur w przestrzeń pasów i podnieść go za pomocą przycisków aby pojedyncze rury swobodnie opadały na magazyn grawitacyjny. Zalecamy, aby nasze magazyny pasowe łączyć z grawitacyjnym, dla osiągnięcia najwyższej wydajności pracy systemu.

Akcesorium do wszystkich typów magazynów.

Dla wiązek materiału ładowanych za pomocą dźwigu lub wózka widłowego.

Oddzielny panel sterowania.

Możliwość dodawania innych urządzeń peryferyjnych.

 

Back to Top