Wiarygodne…Kompaktowe…Produktywne…

exactcut-saw-22

Przecinarki tarczowe EXACTCUT

Głównym elementem oferty naszej firmy są zdecydowanie przecinarki tarczowe do cięcia prętów i innych tego rodzaju elementów. Dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania znanej i cenionej na rynku, czeskiej firmy ExactCut. Dostępne są dwie serie produktów, oznaczone jako T oraz M.

Pierwsze z nich to urządzenia produkowane seryjnie, w związku z czym nie ma możliwości szerszej konfiguracji. Z tego też względu zadbano o to, aby ich parametry techniczne były szczególnie wysokie. Dzięki temu każda piła tarczowa do metalu z tej serii zapewnia szybkość wykonywania prac, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej precyzji.

Seria M natomiast to nowoczesne maszyny na zamówienie. Każdy produkt posiada oczywiście standardowe parametry techniczne, ale można go dodatkowo przystosować do potrzeb danego zakładu produkcyjnego.

Produkowane seryjnie

Asortyment tej kategorii obejmuje zaawansowane technologicznie, uniwersalne maszyny, które zapewniają szybkie i dokładne cięcie. Przecinarki serii T to gwarancja najwyższej jakości wykorzystanych materiałów, innowacyjnych technologii oraz długiej i bezawaryjnej eksploatacji.

przecinarki taśmowe seria-T

Konstruowane wg indywidualnych potrzeb

Aby zapewnić pełne dopasowanie oferowanego przez nas sprzętu do potrzeb każdego klienta, polecamy przecinarki na zamówienie z serii M. Dzięki temu można zamówić urządzenie, które świetnie sprawdzi się w Twojej firmie, a jednocześnie zapewni sprawne przeprowadzanie danych prac.

Przecinarki taśmowe seria M

Back to Top