Przecinarki tarczowe – SERIA M

Oferowane przez naszą firmę produkty wykorzystywane są przez wiele zakładów produkcyjnych różnych branż. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby polecane urządzenia były najlepiej dopasowane do poszczególnych prac. W rezultacie stworzyliśmy przecinarki tarczowe do cięcia prętów serii M.

Urządzenia te są całkowicie przystosowane do potrzeb danego klienta, bowiem producent daje szerokie możliwości indywidualnej konfiguracji, dotyczącej przede wszystkim poszczególnych wymagań produkcyjnych.

Każda piła tarczowa do metalu z tej serii wyróżnia się niezwykle wysoką wydajnością, świetnie sprawdzą się w zakładach, realizujących duże zamówienia. Tego rodzaju maszyny na zamówienie wykonane są z wytrzymałych materiałów żelaznych i nieżelaznych (przede wszystkim aluminium).

Bardzo często podczas indywidualnej konfiguracji przecinarek tarczowych do cięcia prętów wybiera się specjalne rozwiązania, pozwalające na sprawne przechodzenie z kolejnymi procesami, takimi jak chociażby formowanie, kucie czy prasowanie.

Maszyny szyte na miarę potrzeb.

Jest to najmniejsze urządzenie w naszym programie, o wydajności cięcia do 75 mm.exactcut_11

Czytaj więcej…

Nowy Exactcut75 TWIN to najnowszy dodatek do naszej linii wysoko produkcyjnych maszyn. Jest zdolny do cięcia 2 wałków o średnicy do 35 mm w tym samym czasie lub jednego o max. średnic 70 mm.exactcut_11

Czytaj więcej…

Ta nowa koncepcja oferuje wydajność cięcia do średnicy 105 mm.

Czytaj więcej…exactcut_105_05

Ta nowa uniwersalna pilarka, spełnia wszystkie wymogi dla masowej produkcji elementów kątowych i zdolność do optymalizacji długości.ExactCut140

Czytaj więcej…

Obecnie nasz największy model o pojemności cięcia do 155 mm. 

Czytaj więcej…exactcut_105_05

Exactcut MAC / MAM 205 największa przecinarka tarczowa w naszym asortymencie. Maszyna oferuje cięcie o średnicy 205 mm. 

Czytaj więcej…

 

Back to Top