Gratowanie

Dokładne usuwanie zadziorów z pełnego materiału i profili możliwe jest poprzez gratowanie. Materiał jest wtedy zaciśnięty, a oba jego końce są równocześnie czyszczone przez szczotki obrotowe wzdłuż dwóch osi elementu.

Sposób działania

Szlifierka służy do obustronnego automatycznego usuwania zadziorów rur,wałków i profili o różnych średnicach, kształtach i długościach. Materiał załadowany do komory do usuwania gratu jest zaciśnięty i zadziory po obu stronach są czyszczone. Przede wszystkim stosować je można do materiałów wykonanych z metalu, ale także znajdują swoje zastosowanie do części stworzonych z wykorzystaniem tworzywa sztucznego.

Zalety usługi

Realizacja działań w oparciu o metodę gratowania pozwala przede wszystkim na w pełni zautomatyzowaną pracę. Nasze urządzenia posiadają możliwość regulacji funkcjonowania, przede wszystkim polegające na ustawieniu właściwego poziomu szlifowania. Dzięki wykorzystaniu tej maszyny możliwe jest precyzyjne usunięcie wszystkich elementów wpływających niekorzystnie na gładkość powierzchni materiału.

Poprzez zastosowanie naszych urządzeń do gratowania można osiągnąć nienaganną powierzchnię, która będzie wyróżniała się bardzo dobrą estetyką. Wykorzystanie tych urządzeń pozwala także na stworzenie elementów bezpiecznych, które bez zadziorów pozwolą zapobiec możliwości zranienia czy chociażby uszkodzenia ubrania.

Możliwa praca w pełni zautomatyzowana.

Możliwość ustawiania poziomu gratowania

Dokładne usuwanie zadziorów z pełnego materiału i profili.

Materiał jest zaciśnięty a oba jego końce są równocześnie czyszczone przez szczotki obrotowe wzdłuż dwóch osi.

 

Back to Top