Magazyn Automatyczny

Automatyczny magazyn dla wiązek materiałów.

Prezentowany model służy do w pełni automatycznego przemieszczania materiałów do magazynu grawitacyjnego, w który coraz częściej wyposażane są wszelkiego rodzaju zakłady produkcyjne. Automatyczny system optymalnie stosowany jest w dużej ilości większych detali.

Jego funkcjonalność i łatwość w obsłudze znacznie poprawia efektywność procesów, zachodzących w przedsiębiorstwie. Korzystanie z wspomnianego systemu magazynu można podzielić na dwa etapy. W pierwszym z nich, personel powinien załadować pakiet metalowych prętów w przestrzeń pasów i przenieść go do obszaru skanowania za pomocą przycisków. Kolejny etap, czyli dalsze ładowanie do magazynu grawitacyjnego, jest w pełni automatyczne.

System proponowany przez naszą firmę, pozwala na zachowanie wyższej efektywności procesów, zachodzących m.in. w zakładach produkcyjnych czy ślusarskich. Możliwość zintegrowania go z innymi urządzeniami, a także dedykowany system sterowania, czynią z niego doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych i nowoczesnych firm.

W pełni automatyczne podawanie materiału.

Nadaje się szczególnie dla przekrojów kołowych.

Akcesorium do wszystkich typów magazynów.

Wiązki ładowane za pomocą dźwigu lub wózka widłowego.

Oddzielny panel sterowania.

Możliwość dodawania innych urządzeń peryferyjnych.

 

Back to Top